העברה משדה התעופה בן גוריון לתל אביב

עדיף על מונית משדה התעופה בן גוריון לתל אביב

אורמקס מציעה דרך נוחה ונוחה להגיע משדה התעופה בן גוריון לתל אביב. כל ההעברות מתבצעות על מכוניות מודרניות ממנהלת בכיתה ועד נוחות עם נהג ברמת נהיגה גבוהה. הפגישה מתקיימת מהנחתת המטוס בשדה התעופה בן גוריון ולתל אביב, על פי בקשתך, תועבר לכל פינה בעיר זו.

אינך צריך לדאוג כיצד להגיע מתל אביב לנתב”ג או להעברה הלוך ושוב, מכיוון שהשירות זמין להזמנה 24/7, 365 ימים בשנה. מונית VIP ORMAX תגיע לכל כתובת או מלון שנוח לכם. אתה רק צריך להירגע וליהנות מהנסיעה.

Airport tranfser Ben Gurion - Tel Aviv

מרחק משדה התעופה בן גוריון לתל אביב

המרחק משדה התעופה בן גוריון לתל אביב הוא 26 ק”מ.
בהעברת ORMAX תוכלו לכסות את הנתיב הזה תוך 45 דקות.

3 צעדים בדקה אחת

הזמינו את ההעברה שלכם מבן גוריון לתל אביב

1-step-to-book-transfer

תכנן מראש

ציין את התאריך, השעה והמקום בטופס הבקשה יומיים לפני ההגעה.

2-step-to-book-transfer

בחירת רכב

החליטו על סוג הרכב מתוך האפשרויות המוצעות.

3-step-to-book-transfer

שלמו ותירגעו

שלם באמצעות שותפים מהימנים. אל דאגה, יש לנו מדיניות ביטול.

מגוון רחב של רכבים

מחניון ORMAX תוכלו לבחור מחלקת רכב להגיע משדה התעופה בן גוריון לתל אביב.

הסעות מנמל התעופה בן גוריון לתל אביב

שירות הסעות ORMAX בשדה התעופה בן גוריון הוא אפשרות נסיעה בטוחה, אמינה ואופטימלית משדה התעופה לתל אביב. לא רוצה להרגיש את המתח עם ההגעה לישראל? הזמינו איתנו את ההעברה משדה התעופה בן גוריון לתל אביב ותיהנו מטיולכם בתחבורה נוחה ומפנקת.

העברת פרימיום משדה התעופה בן גוריון לתל אביב

מטיילים ומבקרים בישראל, עם הגעתם למרכז התיירות המרכזי במדינה – נמל התעופה בן גוריון, עשויים לחוות התרגשות ועייפות קטנה. ORMAX מתגאה בכך שהיא מציעה שירותי ליווי והעברה שיוציאו את הלחץ מכם. אחרי שטסנו כמה עשרות ואפילו מאות קילומטרים, יורדים מהמטוס ועוברים את הטרמינל הארוך והרועש של שדה התעופה הבינלאומי בן גוריון, תארו לעצמכם שתפגוש נהג.

נהג מקצועי ביותר יחכה לכם. הוא יפגוש אתכם בחום, יעזור לכם לסחוב את המזוודות ויכוון אתכם לרכב אותו אתם מזמינים מראש באתר שלנו. תשכחו מלעלות על הרכבת או על המונית המקומית משדה התעופה בן גוריון לתל אביב “monit sherut” – פשוט הרפו מהמחשבות והרשו לעצמכם למהר למרכז תל אביב, לחדר המלון הנוח שלכם.

העברה נוחה ומהירה לשדה התעופה בן גוריון בתל אביב

חופשה טובה או נסיעת עסקים מוצלחת עלולים להרוס יציאה קדחתנית. בהזמנת ההעברה לשדה התעופה בן גוריון מתל אביב מראש, תגיעו במהירות ובמועד לעלות למטוסכם. תוכלו לשכור העברה תל אביב – בן גוריון מראש בכל שעה ביום או בלילה באתר ORMAX, ואנחנו נספק אתכם ואת המזוודות שלכם מכל מקום בעיר לשדה התעופה בן גוריון בכל זמן שנוח לכם.

אנו מבטיחים נסיעה בטוחה ומסוגננת עם מכוניות מצי ORMAX. כל כלי הרכב שלנו מיוצרים על ידי מותגים יוקרתיים כמו BMW ומרצדס. ניתן להזמין מיניבוסים לקבוצות גדולות. יש לנו מחירים קבועים, ותוכלו להזמין העברה מתל אביב לנתב”ג בטלפון או באינטרנט.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 votes, average: 4.75 out of 5)
Loading...