העברה פרטנית בישראל

שירותי העברה פרטית בישראל

העברה פרטית היא שירות הסעות רכב פרטי שמשחרר אתכם מתורי כרטיסים, תחבורה ציבורית איטית ודחיפה מעצבנת בתחנות אוטובוס ורכבת. כדי להקל על הלחץ במדינה לא מוכרת ולא להרגיש חרדה מהמחשבה: “איך להגיע משדה התעופה לעיר או למלון?”, אנו ממליצים לך להזמין שירות הסעות פרטי בישראל באמצעות ORMAX. שכירת העברה פרטית אמינה תהפוך את הטיול בישראל למהנה יותר, תחסוך כסף וזמן. כל הזמן שאתה מבלה בדרך יוקדש לך.

העברה פרטנית בישראל

יתרונות העברה פרטית בישראל

תקופת הזמנה ללא הגבלה

ניתן להזמין העברה פרטית מראש – מספר שבועות ואף חודשים לפני הנסיעה. אתה תדע בוודאות שהמכונית שלך תמתין בזמן ובמקום שצוינו ותמסור לכתובת המדויקת. באמצעות ORMAX העברה פרטית לישראל, תוכלו להימנע מחיפוש מונית מקומית, שאטל, אוטובוס או תחנת רכבת.

תקופת הזמנה ללא הגבלה

עצמאי מרכבת או אוטובוס

לכל תחבורה ציבורית יש לוח זמנים מרווח ומסלול משלה. לרוב אין קשר ישיר בין שדות תעופה, תחנת רכבת ותחנת אוטובוס עם יעדים, וזה מאוד לא נוח, במיוחד אם יש לך הרבה מזוודות. בהזמנת העברה פרטנית, תימנע מבעיות אלו, תהפוך ללא תלות בלוח הזמנים של הרכבות והאוטובוסים, עם בזבוז זמן המתנה בלתי נמנע.

עצמאי מרכבת או אוטובוס

ללא עלויות נסתרות

שירות ההעברות האישי של ORMAX כולל מכוניות נוחות מכל סוג ונהגים מורשים ומנוסים. מחירי העברה פרטנית בישראל ב- ORMAX קבועים ללא עלויות נסתרות, אשר המוניות המקומיות אשמות בהן ולמעשה עשויות להרגיז אותך.

ללא עלויות נסתרות

הזמנת הסעות פרטיות של ORMAX

ORMAX הינה חברת הסעות בישראל המשרתת את כל הערים הגדולות ואת שדה התעופה הראשי של בן גוריון. איך אנחנו עובדים?

  1. הזמינו את ההעברה שלכם. מלא את כל השדות הנדרשים בטופס המשוב (הזמנה). תקבל אימייל על ההזמנה שלך. ביטול אפשרי יומיים לפני התאריך. ניתן גם לבצע הזמנה דרך שליח הוואטסאפ, בטלפון או בדואר אלקטרוני.
  2. יום מפגש. הנהג יגיע לכתובת במועד המוסכם. התשלום מתבצע באופן מקומי בסוף הטיול. ניתן להסכים עם המנהל משאלות נוספות בנוגע לתשלום במהלך תהליך ההזמנה.
שירותי העברה פרטית בישראל

אנו מעריכים את המשוב שלך

אנא דרג את הטיול שלך ב- Tripadvisor, Trustpilot או בדוק אותו ב- GoogleMaps. אנו מעריכים כל משוב וכוכב שנקבל ממך. תודה שעזרת לנו בשיפור השירותים שלנו.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...