תיירות וסיורים אם נהג ומדריך בישראל

למה לבחור שירותי הסעות של אורמקס?

אצלנו ניתן להזמין רכב יוקרה מדגמי פרימיום לכל מטרה. אנו מציעים טיולי חופשה VIP וטיולים בארץ ישראל עם מדריך פרטי, תוך שמירה על מחירים הוגנים. אכפת לנו לא רק מהנוחות, אלא גם מהבטיחות של הלקוחות שלנו. כל המכוניות במצב טכני מושלם. לפני מסירת רכב ללקוח, המומחים שלנו יבדקו אותה. אנו יכולים להזמין שירות להשכרת רכב עם נהג לכל תקופה. יש לנו גישה גמישה לתמחור, צרו קשר – המחירים יפתיעו אתכם לטובה. אנו מספקים ערבות לשירותי המוניות ספיישל שלנו בישראל.

חברת ORMAX מציעה ללקוחותיה טיולים במיניבוסים, מיניוואנים בירושלים ובתל אביב. צי המכוניות כולל גם מכוניות מסוג מנהלים מהיצרנים המפורסמים ביותר, כך שכל לקוח יכול לבחור את האפשרות הטובה ביותר עבורו או עבור קבוצתו ולהשכיר רכב מנהלים בתל אביב וירושלים. אנו פועלים למען נוחיותו של כל לקוח ומציעים רק את התנאים הטובים ביותר לטיולי VIP בישראל.

לאורך שנות הניסיון פיתחנו תרבות ארגונית יציבה וכל נהג שעובד עבורנו מרגיש זאת. אנו מספקים ללקוחותינו את השירות הטוב ביותר בהזמנה ולהזמנה מראש של רכב עם נהג ואנחנו תמיד מספקים את מצב הרוח הטוב ביותר שיש לנוסעים, החל בחיוך ידידותי מהנהג בפגישה ולסיום בלחיצת יד בסוף חופשת VIP. כל אחד מהלקוחות שלנו תמיד חוזר ולעתים קרובות לא לבד. רבים מלקוחותינו שמזמינים טיולי VIP בישראל ממליצים אותנו לחברים ולקרובים, ומקבלים הנחת הפניה בטיול ה-VIP הבא שלהם לישראל.

הנחה ידידותית כזו מוערכת מאוד על ידי לקוחותינו ולעתים קרובות היא תמיד הפתעה נעימה, ומשלימה באופן מושלם את הרמה הגבוהה של שירות השכרת רכב שלנו עם נהג בתל אביב וירושלים.

רכב פרימיום ישראל
מיניוואן עם נהג ישראל

הפרסים שלנו

הפרסים שלנו
הפרסים שלנו

אורמקס שירותי הסעות ישראל

המשימה שלנו מגולמת בתקנים ובהנחיות המפורטות והמקיפות שלנו כדי להבטיח שאנו תמיד מספקים שירותי נסיעות VIP בירושלים מהשורה הראשונה. לכן אנו בוחרים בקפידה את צי מכוניות היוקרה שלנו, המיניבוסים, המיניוואנים עם נהגים מוסמכים ביותר, ואנחנו משוכנעים כי הם יתרמו לתקני האיכות של חברתנו ולרמת שירות גבוהה להשכרת רכב עם נהג.

הודות לתשומת לב לכל הפרטים, אנו מחזיקים בביטחון את המובילות בשוק שירותי הסעות הנוסעים.
לחברת ORMAX ניסיון רב שנים במתן שירותי נסיעות VIP בארץ ישראל. אנו אחד מספקי השירות הטובים ביותר אכפת לנו מהנוחות ורוגע שלך. המשימה שלנו היא ליצור מצב רוח לנוסעים שלנו, לספק לכם שירות מוניות ספיישל אמין, איכותי ונעים בתל אביב ובירושלים.

לכן, אנו כאן בכדי להפוך את הנסיעה הזו לבלתי נשכחת והייתה לכם ההזדמנות להזמין רכב יוקרה לפי העדפותיכם. לא משנה לאן אתם הולכים, אנו נעשה כמיטב יכולתנו בכדי לספק לכם את הנוחות והשירות להשכרת רכב בתל אביב המגיע לכם. כתוצאה מהעבודה התכליתית שלנו, מספר הלקוחות הקבועים שלנו, הן עסקים וגם לקוחות פרטיים, ממשיך לגדול. התמקדנו בטיפול, תוך שימת לב לכל פרט בטיול ה-VIP בישראל, כך שלא תצטרכו להיות מוסחים על ידי שום דבר אחר מלבד שהייה נעימה איתנו במהלך טיול במוניות ספיישל.

אנו מוכנים לספק כל בקשה. לרשותנו שירות איכותי “השכרת רכב עם נהג” וצי רכב גדול כדי לענות על בקשה קבוצתית לשירות הסעות נוסעים בירושלים. השירות הפופולרי ביותר למשלחות ומשימות דיפלומטיות הוא טיול VIP עם נהג בישראל.

יתרונות השירות

נהגים מקצועיים. הם לא רק בעלי ניסיון רב, הם קשובים ואחראיים, אלא גם טקטיים בהתנהגות. הם עוברים בדיקות רפואיות קבועות במרפאות בישראל. כתוצאה מכך, כל נסיעה בטוחה לחלוטין.

הסעה מאורגנת. כל רכב עובר בדיקה טכנית במועד, נבדקת מדי חודש על ידי מומחה לשירות איכותי. יכולת השירות ברכבים תקניים היא בטיחותם של הנוסעים ושל נהג החברה, אנו עוקבים אחריו באותה אחריות כמו בשאר השירותים.

שירות מתחשב. אנו לוקחים בחשבון את כל משאלות הלקוח, אנו יכולים לספק הסעות לא רק באוטובוסים גדולים, אלא גם מיניבוסים קומפקטיים. אנו קשובים לדייקנות, באדיבות הצוות, סדר וניקיון צי הרכבים שלנו ונוחות הנוסעים.

שירותי הובלת הנוסעים שלנו
השכרת ג'יפים עם נהג בישראל

הסעות וי איי פי ישראל

אנו עובדים בשוק הישראלי כבר תקופה ארוכה ושירות השכרת רכב שלנו עם נהג ידוע הרבה מעבר לגבולותיו. לקוחותינו לא רק ממליצים לנו על חבריהם ושותפיהם, אלא גם מחכים לנו במדינות אחרות בעולם בהן הם מטיילים, זוכרים את קבלת הפנים החמה שלנו ואת שירות הסעות ה-VIP המצוין בישראל.

אנו מציעים לכם לנצל טיול VIP בישראל ברכב מנהלים לכל אירוע: נסיעת עסקים, סיור עסקי ארגוני, חגיגה משפחתית או חתונה.
אירועים משמעותיים כאלה, בהם יש צורך להרשים אורחים ולהדגיש את מעמדם החברתי הגבוה, צריכים להיות מלווים בשירות הסעות VIP ברכב יוקרה.

אם אתה פוגש שותפים עסקיים במכונית יוקרה עם נהג בשדה התעופה, אתה בהחלט תתן רושם של אדם מצליח ותוסיף נקודות לתיבה לשיתוף פעולה הדדי.

מכוניות יוקרה מפוארות, מסוגננות ופרקטיות עם נהג במחירים נוחים יתרמו לקיום מוצלח של אירוע או פגישה עסקית חשובה.

ORMAX תעשה הכל כדי להבטיח שכל לקוחותינו יהיו מרוצים מהשירות של השכרת רכב עם נהג בישראל.

אורמקס שירותי הסעות ישראל מפעיל שירותי הסעות וי איי פי בשוק הישראלי

בזכות תשומת ליבנו הספציפית לפרט הקטן ביותר, לקוחותינו המזמינים טיולי VIP לתל אביב יכולים לנוח ולהירגע בזמן שאנו דואגים לנוחותם, בטיחותם ופרטיותם. אצלנו, כל טיול VIP לישראל נעים ונוח. בזכות מכוניות היוקרה וידידותם של הנהגים, תיהנו מכל רגע בטיול ה-VIP שלכם אתנו, בזמן שאנו מספקים אתכם בזהירות אל יעדכם.

אנו מאמינים שנסיעה ברכב עם נהג ומדריך בירושלים חשיבות רבה בהשגת המטרה העיקרית – לזכות בחוויה בלתי נשכחת.

הזמנת הסעות נוסעים בישראל תשפר את מצב הרוח ותחסוך זמן. ואתם תשלמו עלות מעט גבוהה יותר מאשר עבור מונית רגילה.

יתרונות של אורמקס

צי רכבים משלו

בצי הרכבים שלנו יש מבחר גדול של מכוניות פרימיום, אוטובוסים ומיניבוסים עם קיבולת של 6 עד 20 מושבים. היועצים שלנו יעזרו לכם למצוא את הפתרון הטוב ביותר למטרותיכם.

נסיעה נוחה

אנו מתחייבים כי כל כלי רכב נמצא במצב טכני מעולה ונבדק מדי יום. יכולת השירות והאמינות של הצי רכבים שלנו יאפשרו לכם לנוע בנוחות ובבטיחות, וכמובן לא לשבש את לוח הזמנים שלכם של האירועים או הטיולים.

נהגים מנוסים

כל הנהגים שלנו הם בעלי הכשרה מקצועית ובעלי ניסיון בעבודה של לפחות 10 שנים. נהגים מנוסים מסוגלים להסיעה אתכם ברחבי כל תל אביב, כמו כן גם בכל שטחי ישראל ללא חיפזון ובדיוק בזמן.

המתנה חינם

אנו מספקים שעה המתנה חינם בשדה התעופה בעת פגישה או יציאה. הסעות לשדות תעופה ותחנות רכבת בישראל יכולה להתבצע במסלול מוסכם מראש, בהתאם ללוח הזמנים המוסכם.

בטיחות ילדים

אנו מטפלים בנוסעים הצעירים שלנו, לכן, על פי בקשתכם, המכוניות מצוידות במושבי ילדים ובוסטרים לילדים מגיל שנה עד 10. אנו מספקים גם עריסות לתינוקות.

מחיר קבוע

אצלנו מוצגים מחירים קבועים לאספקת מיניוואנים וקילומטראז’. אנו מתחייבים להיעדר עלויות נוספות – המחיר עליו הודיע ​​המנהל לקוחות שלנו יישאר ללא שינוי עד תום הנסיעה.

רק רכבים חדשים ומודרנים

כל לקוח הוא אינדיבידואלי עבורנו ואנחנו עובדים עם כל אחד לוקח בחשבון את כל הניואנסים והרצונות בעת הזמנת טיול VIP:

  • קיבולת מכונית,
  • מסלול נסיעה למטיילים בישראל,
  • ציוד טכני של המכונית,
  • קילומטרג’,
  • מחירים נוחים להזמנת נסיעה ברכב עם נהג בישראלהיה סמוך ובטוח שהמנהלים המנוסים שלנו יבחרו באפשרות הטובה ביותר לכולם בעת הזמנת רכב יוקרתי!

עבורך, יש לנו רק מכוניות מודרניות וחדישות ביותר מרכבי מנהלים, עם ציוד טכני גבוה. כל המכוניות בצי שלנו מצוידות במיזוג אוויר, מולטימדיה, תאורה נעימה, טלוויזיה ומטענים.

כורסאות נוחות וסלון מפואר לנוחיותכם בדרך. יש לנו צי רכבים עצום לכל אירוע ולכל תקציב. לצורך הובלת נוסעים עם נהג בישראל, אנו יכולים להציע מיניבוסים ואוטובוסים מרווחים, כמו גם מכוניות מנהלים.

המידע והתמיכה הטכנית שלנו פועלים מסביב לשעון, וההובלה תמיד מוכנה לטיולי VIP ברחבי ישראל. נשמח לייעץ לך 24/7 בכל הקשור לתחבורה ותנאי שיתוף פעולה.

לקוחות מרוצים דרך שירות אמין ואיכותי

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (16 votes, average: 4.75 out of 5)
Loading...