שירות הסעות ומוניות בהרצליה

Taxi transfer in Israel cities

הסעות נוסעים בהרצליה

שירות הסעות ומוניות בהרצליה מבית אורמקס נותן לך שירות איכותי בפרמיה במחיר משתלם. ניתן להזמין הסעה בהרצליה דרך טופס ההזמנה באתר שלנו וליהנות מהנסיעה ברכב נוח עם נהג בכיוון שציינת. אם תזמינו שירות – השכרה העברה הרצליה, תגלו מסע בלתי נשכח בישראל. הסעה מ/אל הרצליה היא שירות השכרת רכב עם נהג להסעת נוסעים בין ערים או משדה התעופה. זהו אמצעי התחבורה הבטוח והנוח ביותר בהשוואה לשירותי שיתוף ציבוריים או רכבים. כך למשל, כאשר שוכרים רכב ללא נהג, תצטרכו להשאיר פיקדון, להיות אחראים על הסיכונים בכביש, וכן לשאת בהוצאות מזומן נוספות עבור תדלוק הרכב ותשלום אגרה. בהשכרת הסעה מהרצליה לעיר שתבחרו, כל העלויות יכללו במחיר, והמחיר יישאר קבוע מרגע התשלום.

הסעות והעברות בהרצליה אורמקס

ניתן לבצע הסעה פרטית מהרצליה ברכב מצי הרכבים של אורמקס, המורכב מקטגוריות רכבים לכל סוג נסיעה, מפרימיום ועד מחלקת נוחות. מצא את האפשרות הטובה ביותר: מכונית עירונית קומפקטית, סדאן, SUV, מיניוואן, מיניבוס או מסוק. לשיפור איכות השירות שלנו – העברה הרצליה, ניתן להוסיף פונקציות נוספות (לא חובה).

שירות הסעות ומוניות הרצליה - יתרונות

no-taximeters

ללא מונה ותשלום ידוע מראש

predetermined-price

רק מחיר קבוע, קבוע מראש

free-waiting

המתנה חינם במקרה של עיכובים בטיסה

bring-your-luggage

אנו נעזור לך להביא את המזוודות לרכב

select-the-best-route

אנו נבחר את המסלול הטוב ביותר

minute-by-minute

נגיע בדיוק בזמן, הרכב ימתין לך בשעה שתבקש

Book taxi transfer in Israel cities

מי מזמין הסעות בהרצליה?

הלקוחות העיקריים של אורמקס הם חברות תיירות ונופש גדולות, בתי מלון, תאגידים רב לאומיים, שגרירויות וקונסוליות של מדינות שונות, סוכנויות נסיעות עסקיות ועוד. בשיתוף פעולה איתנו, לקוחותינו מגנים על עצמם מפני הבעיות של אחזקת צי רכב וצוות נהגים, אנו מספקים מכוניות מודרניות מדרגת פרימיום ועד נוחות. לאורחי VIP תובעניים ולקוחות, אנו מציעים שירות – השכרה העברה הרצליה במסוק.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (12 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...