שירות VIP בשדה התעופה בן גוריון

שירות VIP בשדה התעופה בן גוריון

ברוכים הבאים לשדה התעופה בן גוריון, אנו מביאים לכם שירות VIP ייחודי ומותאם אישית – שירות וי אי פי בנתב”ג. אם אתם מחפשים את החוויה הטובה ביותר לפני הטיסה, אתם במקום הנכון.

שירות וי אי פי נתב”ג מחברת ORMAX  מתמחה בכך שמספק ללקוחותינו שירות מיוחד, יעיל ומהיר ביותר בשדה התעופה בן גוריון. אנו נותנים לכם את האפשרות לעבור את התהליך בשדה התעופה בצורה חלקה וללא טרחה. כאשר אתם בוחרים בשירות וי אי פי נתב”ג, אתם בוחרים באיכות, נוחות ופרטיות. אנו מאמינים שכל לקוח הוא אורח מיוחד ולכן אנו מתמקדים בלספק לכם את השירות הטוב ביותר.

שירות VIP בשדה התעופה בן גוריון

שירותי ויאיפי נתב"ג יכולים להיות מגוונים

ישראל היא אחד מאתרי הנופש הנחשקים ביותר בעולם. לכן, נמל התעופה בן גוריון הוא שער כניסה לארץ ישראל ומרכז התחבורה החשוב ביותר בארץ. אפשר כמובן לסבול את כל ההליכים המייגעים עם ההגעה לשדה התעופה: תורים למזוודות ולמוניות, בידוק ביטחוני וביקורת דרכונים אבל אם אינכם רוצים בכך, הזמינו את שירות מעבר מהיר בנתב”ג. אנו נקל עליכם בכל התהליכים הפורמלים והתורים הלא נעימים. הישארו רגועים עם ליווי VIP שלנו מרגע כניסה לשדה ועד להמראה.

שירותי ויאיפי נתבג יכולים להיות מגוונים

מפגש VIP בנתב"ג

אורמקס מספקת לכלל הלקוחות שלה שירות VIP בשדה התעופה. שירות זה מאוד נוח, ומהווה אלטרנטיבה להליך המאוד מייגע של צ’ק אין, מעבר בידוק ביטחוני וביקורת דרכונים. שהייה בנתב”ג תשאיר בזכרונכם רק רגשות נעימים וחיוביים.

אנו עובדים על העיקרון שהלקוח תמיד צודק, צרכי הלקוח הם מעל הכל. אנו כל הזמן משתפרים ומתכווננים בצורה גמישה לכל רצון של לקוחותינו.

לפרטים

מפגש VIP בנתבג

מעבר מהיר נתב"ג

מעבר מהיר בשדה התעופה בן גוריון אידיאלי לאותם נוסעים שרגישים מאוד לזמן שלהם. הוא פופולרי מאוד בקרב אנשי עסקים ומשפחות המטיילות עם ילדים. לאנשי עסקים, מסלול אחמ בבן גוריון הוא חיסכון נהדר בזמן, ולמשפחות זו תוספת זמן חופשי בדיוטי פרי. ORMAX מזמינה אתכם לרכוש שירות VIP בשדה התעופה ולהנות מהחופשה או נסיעה שלכם כבר בהתחלה.

לפרטים

מעבר מהיר נתבג

VIP טרמינל פתאל בנמל תעופה בן גוריון

באורמקס אתם יכולים להזמין שירותים של VIP טרמינל פתאל, טרמינל פתאל נבנה אך ורק לקליטת טיסות פרטיות ומתן שירות ללקוחות VIP  של שדה התעופה. שירות בטרמינל פתאל תוכנן במיוחד עבור אח”מים: נשיאים, שגרירים, משלחות ממשלתיות של מדינות אחרות, נוסעי מחלקה ראשונה ובעלי מטוסים פרטיים. טרמינל פתאל הוא מקום ייחודי בו נמצאים חדר ההמתנה הראשי, סוויטות פרטיות, חדרי ישיבות, חנויות דיוטי פרי ממותגות וחדרי אירוח.

לפרטים

VIP טרמינל פתאל בנמל תעופה בן גוריון
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (19 votes, average: 4.95 out of 5)
Loading...