הזמנת שירותי נהג פרטי והסעות בישראל

רכב אם נהג פרטי ישראל

להזמנת רכב עם נהג לטיולים בערי ישראל, השאירו בקשה באתר שלנו או צרו קשר בטלפונים המצוינים. לאחר קבלת בקשה, מנהל הלקוחות שלנו ינתח את ההיסטוריה של שיתוף הפעולה איתנו ויצור איתך קשר בשפה הנוחה לך. תתפלאו מהגישה האישית לארגון סיור ברכב עבורכם בירושלים, תל אביב וערים אח

יותר

הזמן הסעת וי איי פי נמל תעופה ישראל

מפגש VIP בשדה התעופה בן גוריון צובר פופולריות מדי יום. כל אנשי העסקים המצליחים, הפקידים, נציגי שכבות הגבוהות ביותר בחברה ובעלי חברות גדולות משתמשים בשירות פגישות ה-VIP בשדה התעופה בן גוריון.

יותר

דיג ים על יאכטה בישראל

השכרת יאכטות בישראל

חברת ORMAX מציעה שירותי השכרת יאכטות בישראל עם קפטן. הפלגה על יאכטה עם צוות מנוסה תעניק לכם הנאה בלתי נשכחת, כך תשכחו מבעיות ולא תדאגו לבטיחות בזמן מנוחה ביאכטה הכי יפה בישראל.

יותר

הזמנת מסוק פרטי בישראל

הזמנת מסוק פרטי בישראל

אנו מציעים לכם שירות בלעדי – הזמנת מסוק ישראל לטיולי אוויר או טיסות צ’רטר לכל סוג. כדי לייעל את המסלול שלך ולמקסם את הנוחות, המומחים שלנו יעזרו לך לבחור מסוק, תוך התחשבות בצרכים ובמשאלות שלך.

יותר

הזמנת רכב צמוד

להזמנת רכב השאירו בקשה באתר. לאחר קבלת בקשה, המנהל שלנו מנתח את היסטוריית שיתוף הפעולה שלך איתנו ויצור איתך קשר בשפה הנוחה לך. תתפלאו מהגישה האישית ולא תבחינו כיצד תצרו חברים חדשים אצל עובדינו

רכב עם נהג פרטי לחגים בישראל

הנכם יכולים לשכור רכב פרימיום ליום הולדת, יום נישואין או סיום לימודים למשך זמן בלתי מוגבל: למספר שעות, ליום או למספר ימים. אנו מציעים לכם גם מבחר עצום של מכוניות לכל אירוע בישראל.

יותר

רכב עם נהג פרטי לחגים בישראל

מפגש וי איי פי בנמל התעופה בישראל

אורמקס מספקת שירות “מסלול מהיר בן גוריון” בלעדי לאנשי עסקים וסלבריטאים. זהו באמת שירות נוח מאוד, המהווה אלטרנטיבה להליך המייגע מאוד בעת קבלת מזוודות, מעבר מכס וביקורת דרכונים.

יותר

שירות VIP שדה תעופה בן גוריון

נסיעות עסקים בישראל, ביקור תערוכות, אירגון אירועים

האם אתה ועמיתיך מבקרים בבירת ישראל בכנס, סמינר או אירוע עסקי או תאגידי אחר? הזמינו נסיעה לפגישות עסקיות בישראל, בזמן שאתם דנים בכל הפרטים ומתכוננים לאירוע, הנהג המנוסה שלנו ייקח אתכם ליעד הרצוי. אנו מציעים לכם לשכור רכב VIP עם נהג, המיועדים למספר מושבים שונה: 5 עד 50 איש.

יותר

סיורים עסקיים אם רכב צמוד ישראל, ביקור תערוכות

מדריך לטיול פרטי ישראל

אנו מזמינים אתכם לטיול הכי מדהים ומעניין בישראל!

שירותינו של מדריך פרטי בישראל כוללים גם תוכניות עשירות וגם סיורי VIP שקטים עם טיולי יום אחד. טיולים עם מדריך ונהג אישי יישארו בזיכרון שלכם לאורך זמן עם רשמים

יותר

מדריך לטיול פרטי ישראל
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (13 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...