שירותים שלנו

שירותי נהג פרטי ישראל, הסעות, סיורים אם מדריך פרטי

לא משנה לאיזו מטרה אתם מזמינים שירות השכרת רכב VIP עם נהג בישראל, אתם תמיד יכולים להיות בטוחים באיכות השירותים הניתנים על ידי ORMAX.

בצי שלנו יש מכוניות יוקרה של מותגי פרימיום של ענף הרכב. לכן אנו מוכנים להציע ללקוחותינו שירות למטרות שונות: השכרת רכב לפי שעה והשכרת רכב עם נהג למשך יום שלם בישראל.

העברת פרימיום בישראל

רכב אם נהג פרטי ישראל

להזמנת רכב עם נהג לטיולים בערי ישראל, השאירו בקשה באתר שלנו או צרו קשר בטלפונים המצוינים. לאחר קבלת בקשה, מנהל הלקוחות שלנו ינתח את ההיסטוריה של שיתוף הפעולה איתנו ויצור איתך קשר בשפה הנוחה לך. תתפלאו מהגישה האישית לארגון סיור ברכב עבורכם בירושלים, תל אביב וערים אח

יותר

הזמן הסעת וי איי פי נמל תעופה ישראל

אנו יודעים כמה טיסה יכולה להיות מעייפת, במיוחד אם היא ארוכה. זו הסיבה שהנהגים שלנו יכולים לאפשר לכם להירגע, לנמנם או לעשות עסק משלכם בזמן שאנו מסדרים את הנסיעה שלכם משדה התעופה בן גוריון או אליו. באמצעות השירות שלנו תוכלו להזמין נסיעה משדה התעופה בישראל מראש ואינכם צריכים לדאוג לתנועה או לנסוע בעיר – רק לשבת ולתת לנהג מקצועי לקחת אתכם אל היעד. אם יש לכם לוח זמנים עמוס מאוד ואתם חושבים שאולי לא תוכלו לתפוס את המטוס, הזמינו נסיעה VIP לשדה התעופה בישראל מראש והיו בזמן.

יותר

נמל תעופה לפגישות VIP בישראל
סיורים אישיים וקבוצתיים בישראל

סיורים עסקיים אם רכב צמוד ישראל, ביקור תערוכות, אירועים מאורגנים

האם אתה ועמיתיך מבקרים בבירת ישראל בכנס, סמינר או אירוע עסקי או תאגידי אחר? הזמינו נסיעה לפגישות עסקיות בישראל, בזמן שאתם דנים בכל הפרטים ומתכוננים לאירוע, הנהג המנוסה שלנו ייקח אתכם ליעד הרצוי. אנו מציעים לכם לשכור רכב VIP עם נהג, המיועדים למספר מושבים שונה: 5 עד 50 איש.

יותר

שירותי נהג פרטי לשגרירויות ולמשימות דיפלומטיות בישראל

אם אתם מחפשים נהגים המספקים שירותי נהג מהשורה הראשונה בישראל לקבוצות דיפלומטיות, הגעתם למקום הנכון. אנו מספקים לנהגים שלנו את כל המידע הדרוש להם על אמצעי אבטחה ופרוטוקולים דיפלומטיים עליהם הם חייבים לעקוב. כל הנוהל הרשמי נדון ואושר לפני תחילת שיתוף הפעולה שלנו. אנו מתחייבים לאיכות שירות השכרת רכב עם נהג בישראל לכל תקופת זמן:

 • השכרת רכב VIP עם נהג למשך יום (השכרת רכב עם נהג פרטי ליממה),
 • השכרת רכב עם נהג לפי שעה,
 • השכרת רכב עם נהג למשך מספר ימים.

יותר

סיור עסקי בישראל
רכב להשכרה עם נהג

סיורים קבוצתיים ואישיים ברכב צמוד ישראל

לא משנה כמה גדולה הקבוצה שלכם, אנו יכולים להבטיח את הנוחות של כל אחד מחבריה, בזכות נהגים מקצועיים ורכבי יוקרה: ממכוניות ועד לימוזינות ואוטובוסים. בחרו בעצמכם את שירות השכרת רכב עם נהג ומדריך לטיולים בישראל. אנו עומדים לרשותכם בכל עת, כל עוד אתם זקוקים לכך. אם המסע שלך ברכב עם מדריך נמשך רק כמה שעות, יום אחד או לוקח שבוע, אנו מוכנים לספק את הנוחות שלך.

יותר

רכב צמוד לאירוע בישראל, שירות נהג פרטי לחתונה, בר מצווה, השכרת רכב צמוד לרגל יום נישואין.

כל חתונה היא אירוע גרנדיוזי בהיסטוריה של כל זוג, שמובטח להיות בלתי נשכח. ORMAX שואפת לתרום להפיכת היום החשוב ביותר שלך בחיים למיוחד ובלתי נשכח על ידי השכרת רכב VIP עם נהג בישראל. אנו מציגים בפניכם את האפשרות לבחור את הלימוזינה של חלומותיכם, או להזמין רכב עם נהג לחתונה של כל מותג וליהנות מהיום הכי בלתי נשכח בחייכם.

יותר

רכב עם חתונת נהג בישראל
מפגש vip בשדה התעופה בישראל

מפגש וי איי פי בנמל התעופה בישראל

מפגש VIP בשדה התעופה בן גוריון צובר פופולריות מדי יום. כל אנשי העסקים המצליחים, הפקידים, נציגי שכבות הגבוהות ביותר בחברה ובעלי חברות גדולות משתמשים בשירות פגישות ה-VIP בשדה התעופה בן גוריון.

אורמקס מספקת שירות “מסלול מהיר בן גוריון” בלעדי לאנשי עסקים וסלבריטאים. זהו באמת שירות נוח מאוד, המהווה אלטרנטיבה להליך המייגע מאוד בעת קבלת מזוודות, מעבר מכס וביקורת דרכונים. ההגעה לישראל תשאיר בזכרונך רק רגשות נעימים וחיוביים.

אנו עובדים על העיקרון שהלקוח תמיד צודק, צרכיו של הלקוח הם מעל לכל. אנו כל הזמן משתפרים ומתאימים באופן גמיש לכל רצון של לקוחותינו.

יותר

העברות בערי ישראל

שירות הנהגים של אורמקס ישראל מספק שירותי הובלה VIP בערי ישראל עם נהג דובר רוסית זה שנים רבות. העברה בישראל היא הדרך הנוחה ביותר לראות את המספר המרבי של דתות גדולות בירושלים, ללמוד את ההיסטוריה של מדינת ישראל, לבקר במספר עצום של מסגדים, מקדשים, מנזרים וכנסיות.

אם אין לך מסלול מתוכנן ואתה מונחה בצורה גרועה בתחבורה הציבורית בישראל, אנו נבחר עבורך מסלול אישי לרכב פרימיום עם נהג, תוך התחשבות בהעדפותיך ובזמן הפנוי. אתה יכול לבחור את הבידור שלך וליצור תוכנית תרבות משלך.

יותר

העברת תל אביב ירושלים
השכרת רכב עם נהג בתל אביב

הזמינו שירותי נהג צמוד לאירועים בישראל

אצלנו תוכלו להזמין פגישת VIP בשדה התעופה בישראל עם נהג אישי, רכב לחופשה, סיורים ברכב בישראל או שירות השכרת רכב עם מדריך נהגים לנסיעה למראות ישראל.

אתה יכול גם לנצל את לוח הזמנים והתעריף האישיים. לשירותכם השכרת רכב עם נהג: שכירות יומית ליותר מ -12 שעות לכל אירוע, פגישה עם בית יולדות ברכב עם נהג אישי – קבעו פגישה מהשורה הראשונה וייחודית לאם עם תינוק.

אתה יכול לברר על מכוניות ותאריכים זמינים על ידי התקשרות למנהלים שלנו בטלפון, או על ידי השארת בקשה באתר שלנו. חברות ORMAX סומכות ופונות אלינו להזמנת שירותי השכרת רכב עם נהג במשך שנים רבות, לקוחותינו הקבועים והחדשים. יש לנו רק ביקורות חיוביות ומרחיבים כל הזמן את שירותינו להשכרת רכב עם נהג בישראל.

אנו מבטיחים את איכות השירות, הגינות ודייקנות הנהגים!

הזמנת רכב צמוד

להזמנת רכב השאירו בקשה באתר. לאחר קבלת בקשה, המנהל שלנו מנתח את היסטוריית שיתוף הפעולה שלך איתנו ויצור איתך קשר בשפה הנוחה לך. תתפלאו מהגישה האישית ולא תבחינו כיצד תצרו חברים חדשים אצל עובדינו

רכב הוי איי פי שלכם לאירועים בישראל

האם אתה מעריך את הנוחות, הבטיחות והמעמד שלך בחברה? במקרה של השכרת רכב עם נהג בתל אביב איתנו, תקבל נוחות בלתי נשכחת, ערבות לבטיחות והדגשה של מעמדך העסקי בחברה. עם נהג מקצועי אתה יכול להירגע או לעבוד בזמן שהנהג שלנו לוקח אותך ליעדך. אם אתם מבקרים בארצנו, הנהג המסור שלכם יכול לעזור בידע מקומי ובעצות מאוזנות היטב ולהוביל אתכם לסיור ברכב בישראל. אם אתה צריך לשכור רכב עם נהג למשך יום אחד או שאתה רוצה לשכור רכב VIP עם נהג במשך זמן רב, אנו שמחים לעמוד לרשותך.

בצי שלנו יש יותר מעשרה דגמים של מכוניות שונות: סדנים, ג’יפים, לימוזינות, מיניוואנים, מיניבוסים ואוטובוסים.
השירות של השכרת רכב VIP עם נהג יגיע שימושי אם אתם מתכננים: חתונה, יום הולדת, מסיבות רווקות ורווקות, סיום לימודים או סתם אתם רוצים לשכור רכב עם נהג לטיול רומנטי בישראל.
כמו כן, הנהג שלנו יכול לפגוש אותך בשדה התעופה עם שלט, לעזור לך לשאת את המזוודות ולספק שירותי נהגים בישראל מהשורה הראשונה.

תוכלו לשכור רכב עם נהג לאירועים החגיגיים הבאים:

1. מסיבת הסיום לקבלת תואר או תעודת גמר, או שהנהג שלנו ייקח את הבוגרים למסעדה או לנשף. אנו מציעים גם שירותי טיול לבוגרים: לילה או יום.

2. לחתונה תוכלו לבחור מכונית לחתונה מתוך מספר עצום של אפשרויות ולשכור רכב עם נהג בישראל. אנו מציעים גם קישוט רכב לחתונה.

3. ליום הולדתך, נוכל לארגן עבורך טיול מעניין ומרגש בין אתרים מרהיבים בישראל, כמו גם לקחת אותך למסעדה.

4. למסיבת רווקים או רווקות, נקבע עבורכם טיול ערב חגיגי.

5. האם אתה רוצה להגיש הצעה לנפש התאומה שלך? שכור רכב נהג עם נהג ונסע למקומות הרומנטיים ביותר בישראל.

וזו לא כל רשימת השירותים שאנו מספקים. אנו נתמוך בכל הדמיונות והרעיונות המדהימים שלך!

אורמקס שירותים

תוכלו להזמין שירות השכרת רכב יוקרה עם נהג צמוד בישראל לכל מטרה, ולהיות בטוחים באיכות השירותים הניתנים על ידי אורמקס.

בצי רכבים שלנו יש מכוניות יוקרה של מותגי פרימיום של תעשיית הרכב. לכן אנו מוכנים להציע ללקוחותינו שירות למטרות שונות: השכרת רכב לפי שעה והשכרת רכב עם נהג ליום אחד בישראל.

לכל קטגוריה של לקוח ולכל מקרה בחייכם, פיתחנו שירותים ייחודיים נפרדים להשכרת רכב עם נהג בישראל, אותם תוכלו להזמין:

 1. הזמינו העברה משדה התעופה (הזמינו פגישה בשדה התעופה)
 2. העברת לשדה תעופה VIP
 3. השכרת רכב עם נהג לחתונה בישראל
 4. השכרת רכב עם נהג לחופשה
 5. סיורים ברכב יוקרה קבוצתיים ופרטיים בישראל (טיול על רכב בירושלים פופולרי מאוד)
 6. טיולי VIP עם מדריך פרטי בירושלים ובתל אביב
 7. השכרת רכב VIP עם נהג כדי לטייל בערי ישראל
 8. השכרת רכב לאירוע חגיגי בישראל: בר מצווה, השכרת רכב לרגל יום השנה

המומחים המנוסים שלנו יעזרו לכם למצוא את השירות הטוב ביותר הדרוש לכם. כדי לשכור רכב עם נהג בישראל, אתה רק צריך להשאיר בקשה באתר שלנו, ותוכל ליהנות מהנוחות של שיתוף פעולה איתנו כבר מהשיחה הראשונה.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...