נהג צמוד עם רכב יוקרה ישראל – צי רכבים

צי רכבים שלנו

אנו בוחרים את הרכבים שלנו על סמך הנוחות והנוחות שלך. צי המכוניות שלנו בישראל מורכב ממכוניות יוקרה מרצדס, ב.מ.וו, טויוטה, סקודה, פולקסווגן, מכיוון שהן זכו לאמוננו כמכוניות האמינות והנוחות מהשכבה הגבוהה ביותר. המכוניות שלנו יכולות לענות על מגוון רחב של צרכים, החל מלימוזינה לנוסע אחד לקבוצה של עשרה. כל מכוניות היוקרה מצוידות במושבי עור ובמערכת בקרת אוויר.

כל מכוניות היוקרה נראות מסוגננות ואלגנטיות. לסלון גימור עור שניתן להציג, מצויד
במיזוג אוויר ובאפשרויות הטובות ביותר לנוחות. ללוות משלחות וטיולים בצי שלנו הם טנדרים עסקיים, המצוידים בכל מה שצריך בשביל שהות נוחה. לחגיגות בישראל אנו מציעים לימוזינות ואוטובוסים גדולים להשכרה.

מרצדס בנץ S בכיתה עם נהג בישראל

צי רכבים שלנו

מכונית יוקרה עם נהג בישראל לכל אירוע
בצי שלנו יש מבחר עצום של מכוניות פרימיום. ניתן להזמין את המותגים הבאים של מכוניות עם נהג בישראל:
מרצדס: מחלקת מרצדס S, מרצדס E, מרצדס GL, מרצדס V, מרצדס ספרינטר ואחרות
BMW: סדרת BMW 5, סדרת BMW 7 ואחרות
סקודה: סקודה סופרב, סקודה אוקטביה ואחרות
פולקסווגן: פולקסווגן פאסאט, פולקסווגן טרנספורטר ואחרים
יונדאי: יונדאי אלנטרה ואחרים
טויוטה: טויוטה לנד קרוזר ואחרים

מרצדס בנץ S בכיתה עם נהג בישראל

השכרת מרצדס אס עם נהג פרטי בישראל

רכבי מרצדס בנץ, שנקראו בעבר Sonderklasse, הם רכבי דגל יוקרתיים בגודל מלא העומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר של נוחות ואמינות. סוג רכב זה ידוע גם כחלוץ החדשנות, כך שתוכלו ליהנות מהתחכום המודרני של הטכנולוגיה העדכנית ביותר.

השכרת מרצדס אי עם נהג פרטי בישראל

רכבי מרצדס אלה, שכונו בעבר Sonderklasse, הם רכבי דגל יוקרתיים בגודל מלא העומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר של נוחות ואמינות. מחלקה זו מיוצגת על ידי מגוון רכבי ביצועים שיכולים לענות על צרכים רבים כאשר הם מגיעים במגוון תצורות מנוע וגוף. רכבים אלו מאופיינים לרוב כמי שיש יחס נוחות לערך הגבוה ביותר ולעתים קרובות הם מספקים יותר מהקטגוריה הקודמת.

מרצדס בנץ E בכיתה עם נהג בישראל
מרצדס GL עם נהג בישראל

השכרת מרצדס ג’יאל עם נהג פרטי בישראל

פרופורציות ללא דופי, צורות מקוריות מעניקות למרצדס GL מעמד בלעדי ומרשים. פנים הרכב עשוי מחומרים איכותיים ומוסיף אווירה של נוחות ונעימות. מרצדס GL סולידית, אמינה וקשוחה תהיה אופציה אידיאלית לפגישות עסקיות ונסיעות עסקיות. בידוד רעשים ברמה הגבוהה ביותר יעניק לך תחושת רוגע, לא תסיח את דעתך מרעש חיצוני.

השכרת מרצדס ויטו עם נהג פרטי בישראל

טנדרים יוקרתיים מפוארים אלה ידועים לא רק בנוחותם, אלא גם בעומס המשא הנוסף שלהם עד 1,369 ק”ג. זו הסיבה שהם הבחירה הטובה ביותר עבור אלה שצריכים לנסוע בנוחות ולהעביר חפצים כבדים מנקודה אחת לאחרת. מכונית מסוג זה מדורגת בגאווה ראשונה בשורה של השכרת רכב יוקרתי עם נהג.

מרצדס ויטו עם נהג ישראל
מרצדס בנץ ויטו עם נהג בישראל

השכרת מרצדס וי עם נהג פרטי בישראל

מכוניות מרצדס בנץ V כוללות סדנים מרווחות ויכולת להוסיף או להסיר ספסל לשלושה מושבים בחלק האחורי של המכונית. לפיכך, מכוניות אלה מאפשרות לך להכיל יותר אנשים או לפנות יותר מקום למטען בהתאם לצרכים שלך.

השכרת מרצדס ספרינטר עם נהג פרטי בישראל

מדובר בכלי רכב מסחריים קלים שיכולים לשמש טנדר, שלדה, מיניבוס וטנדר. השכרת מרצדס ספרינטר בישראל היא הבחירה הטובה ביותר שלך אם הצרכים שלך דורשים עומסים נעים, אפילו יותר ממה שמתאים למכוניות Vito Executive Class.

מרצדס בנץ ספרינטר עם נהג בישראל
BMW סדרה 5 עם נהג בישראל

השכרת במוו סדרה 5 עם נהג פרטי בישראל

הדגם הסגני 4-דלתון BMW 5 בגודל מלא, אגדי, בעל אחיזת כביש מעולה והוא מתאים לנסיעות ארוכות עם מזוודות גדולות. הדגיש באופן אידיאלי את המעמד וההצלחה שלך בחברה. מנוע חדשני ועוצמתי באיכות גרמנית יעניק לכם רגשות בלתי נשכחים מהנסיעה. בחר מכונית יוקרה עם נהג אישי לאירוע שלך ותיהנה מנוחות הנסיעה שלך.

השכרת במוו סדרה 7 עם נהג פרטי בישראל

צורת היוקרה החדשה ביותר עם יעילות ודינמיקה מעולה עבור סדרת BMW 7 מסיירת בישראל. לרשותכם מערכת אקלים חדשנית, מתחם מולטימדיה מהדור החדש, יינון אוויר וטכנולוגיות חדשניות רבות אחרות. בנה את לוח הזמנים של העבודה שלך בצורה רציונאלית והיה תמיד בזמן לפגישות עסקיות חשובות – שכור BMW עם נהג בישראל מ- ORMAX. אתה כבר לא צריך לדאוג לשום דבר מלבד העסק שלך!

BMW סדרה 5 עם נהג בישראל
השכרת סקודה עם נהג בישראל

השכרת סקודה סופרב אם נהג פרטי בישראל

Skoda Superb הוא פיתרון אידיאלי לאנשי עסקים, הדינמיות האקספרסיבית והמראה המסוגנן שלה ידגישו את מעמדכם בחברה. בזכות הפנים הנוחות, תוכלו להירגע על הדרך ולבלות. תא המטען יכול להתאים בקלות ל 3-4 מזוודות בינוניות. היתרונות העיקריים של מכונית הסדאן היוקרתית סקודה סופרב הם ציוד טכני מודרני, מראה מרשים ועמידה בכל תקני הבטיחות.

השכרת סקודה אוקטביה אם נהג פרטי בישראל

סקודה אוקטביה הוא אחד המודלים המודרניים המוכרים ביותר למשפחה ועסקים. למכונית מראה אטרקטיבי, ראות טובה ותא מטען מרווח. הזמן מכונית סקודה אוקטביה נוחה ומעוצבת עם נהג ותיהנה מתא הנוסעים הממוזג והמרווח, מהטכנולוגיות החדישות ביותר של נוחות, בטיחות ובידור. המכונית מבוקשת בקרב לקוחותינו עם רמות הכנסה שונות.

סקודה אוקטביה עם נהג בישראל
פולקסווגן פאסאט עם נהג בישראל

השכרת פולקסוואגן פסאט אם נהג פרטי בישראל

פולקסווגן פאסאט אידיאלי לאנשים המורגלים לחיות במקצב ריבוי משימות. תא הנוסעים המפואר בן 5 מושבים, יכולת תמרון מצוינת, מיזוג אוויר ומתלים רכים מבטיחים נוחות מרבית במהלך נסיעות ארוכות. השכרת פולקסווגן עם נהג תהיה ההחלטה הנכונה עבור איש עסקים מצליח. מראה אסטרקטיבי ואטרקטיבי הוא סימן ההיכר של מכונית גרמנית. בו תרגישו רגועים, בטוחים ונוחים.

השכרת פולקסוואגן טראנספורטר אם נהג פרטי בישראל

האם אתה אוהב לטייל עם קבוצה גדולה של חברים או משפחה? אבל אתה לא אוהב לבלות הרבה זמן מאחורי ההגה? שכור את נהג הפולקסווגן טרנספורטר מהדור השישי האחרון, הירגע ותיהנה מהנסיעה. המכונית מאוד קומפקטית, למרות קיבולה והיא מתאימה לטיולי כפר ולנסיעות עירוניות כאחד. אידיאלי לארגון טיולים קטנים או נסיעות עסקיות עם עמיתים. למיניבוס מספר יתרונות: פנים מעודן, מיזוג אוויר, מושבים נוחים עם חגורות, מנוע אמין. המנוע השקט והמתלים הרכים מבטיחים שקט בתא ואינם מעצבנים את הנוסעים בזמן הנהיגה.

השכרת פולקסווגן עם נהג בישראל
השכרת יונדאי עם נהג בישראל

השכרת יודנאי אלנטרה אם נהג פרטי בישראל

האם אתם מתכננים אירוע חג או עסק? ואתם רוצים לשכור רכב עם נהג איכותי? אנו מציעים לכם לשכור יונדאי אלנטרה עם נהג.

המכונית נראית מודרנית ומסוגננת, על אף ערכה הנאמן מאוד. תוכלו להגיע בקלות לכל מקום בארץ בנוחות ובבטיחות מלאה. בצי שלנו ישנם צבעים שונים וסטים שלמים של מכוניות. הנהג המנוסה, האדיב והמכובד שלנו יעשה כל מאמץ להבטיח שתקבלו רגשות חיוביים במיוחד מהנסיעה. אנו מציעים השכרת יונדאי בישראל לכל תקופה: מכמה שעות למספר ימים.

השכרת טויוטה לאנד קרוזר אם נהג פרטי בישראל

טויוטה לנד קרוזר היפנית משלבת כוח, כוח ויוקרה ללא גבול. הפגינו את הסטטוס הגבוה שלכם – שכרו טויוטה עם נהג. גלגלים עוצמתיים, צלעות צדדיות נפוחות ופגוש מעניקים לרכב מראה גברי ושיקי. מיועד למעבר קל בקטעי דרך קשים: חצץ, חול, מחוץ לכביש, בורות וקורות.

כל פרט בתא הנוצר נוצר לצורך שהייה נוחה במכונית הן לנוסעים והן לנהג. להזמנת רכב שטח יוקרה באיכות גבוהה טויוטה עם נהג, צרו קשר עם המנהלים שלנו בצורה שנוחה לכם.

השכרת טויוטה עם נהג בישראל
טויוטה לנדקרוזר עם נהג בישראל

אפשרויות נוספות

אם אתם זקוקים למכונית מונעת נהג לאירוע מיוחד, תוכלו לבחור מבין מגוון מכוניות יוקרה ולימוזינות בישראל שמוסיפות את אותה תחושה מיוחדת לאירוע כה חשוב. צרו קשר עם המנהלים שלנו ואנחנו נמצא לכם רכב יוקרתי עם נהג בישראל לכל אירוע ולכל תקציב.

אורמקס צי רכבים

ORMAX הוא צי מודרני של מרצדס-בנץ ומותגי פרימיום אחרים בישראל. אנו בטוחים כי הנוחות הנוצרת על ידי בחירה כזו במכונית מאפשרת לנו ליצור חוויה בלתי נשכחת עבור לקוחותינו בעת נסיעה עם שירות הנהגים של ORMAX ישראל.
הזמנת רכבי יוקרה בישראל

הזמנת רכב יוקרה בישראל

אנו דבקים בפילוסופיה שלנו בנושא “שביעות רצון לקוחות באמצעות שירות אמין ואיכותי”. אנו משיגים זאת בזכות המקצועיות של הנהגים שלנו. הם מבטיחים אמינות בעבודתנו ועמידה בסטנדרטים הגבוהים ביותר הן בשירות שלנו והן בצי כולנו. אנו מאמינים כי שירות השכרת רכב היוקרה המקצועי שלנו עם נהג בישראל מבטיח שקט נפשי, בטיחות ואמון של לקוחותינו.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...