הסעות פרטיות בת ים

הסעה פרטית לבת ים

הסעה פרטית בת ים זה שירות תחבורה שאיתו תוכלו להגיע בקלות לעיר ישראל בה אתם מעוניינים. לרוב תיירים מזמינים הסעה משדה התעופה לבת ים במטרה להירגע על חוף הים התיכון באחת מערי התיירות הפופולריות במדינה. הסעה פרטית לבת ים זה שירות שאין לו תחליף לא רק לתיירים, אלא גם לתושבים המקומיים. באמצעות השכרת רכב לסעה פרטית מ / אל בת ים , תגיעו למקום שצוין מבלי לבזבז זמן על הנסיעות מיותרות, שמהן לא ניתן להימנע עקב פקקי רכבים ואוטובוסים.

הסעה ראשון לציון

השכרת הסעה פרטית בבת ים עם ORMAX

ניתן לבצע הזמנת הסעה פרטית מבת ים ברכב לבחירה מצי הרכב ORMAX, בעלת צי רכבים מקטגוריות שונות לכל סוג נסיעה, החל מפרימיום ועד מחלקת נוחות. מצא את האפשרות הטובה ביותר: מכונית עירונית קומפקטית, סדאן, רכב שטח, מיניוואן, מיניבוס או מסוק. כדי לשפר את איכות הסעה פרטית הבת ימית, תוכלו להוסיף פונקציות נוספות (אופציונליות).

יתרונות הסעה פרטית לבת ים

ללא-מיסים-וללא-מונה

ללא מיסים וללא מונה.

רק-מחיר-קבוע-וקבוע-מראש

רק מחיר קבוע וקבוע מראש.

המתנה בחינם במקרה של עיכובים בטיסה

המתנה בחינם במקרה של עיכובים בטיסה.

אנו-נעזור-לך-להביא-את-המזוודות-לרכב

אנו נעזור לך להביא את המזוודות לרכב.

אנו-נבחר-את-המסלול-הטוב-ביותר

אנו נבחר את המסלול הטוב ביותר.

מגישים-בזמן

מגישים בזמן, המכונית תחכה לך בזמן שתציין.

מי מזמין הסעות הפרטיות בת ים?

הלקוחות העיקריים של ORMAX הם חברות תיירות ונופש גדולות, מלונות, תאגידים רב לאומיים, שגרירויות וקונסוליות של מדינות שונות, סוכנויות נסיעות עסקיות – MICE ו- Event. בשיתוף פעולה איתנו, הלקוחות מגנים על עצמם מפני בעיות התחזוקה של צי רכבים וצוות נהגים, אנו מספקים מכוניות מודרניות מפרימיום ועד מחלקת נוחות. לאורחים ולקוחות דורשים VIP אנו מציעים את שירות הסעות פרטיות האווירית בת ים במסוק.

העברות נוסעים בראשון לציון
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (11 votes, average: 4.91 out of 5)
Loading...