מפגש בשדה התעופה בן גוריון

תמיכה לנוסעי VIP בשדה התעופה בן גוריון עם ההגעה

יהפוך את שהייתכם למהנה יותר באמצעות “שירות ה- VIP שלנו בנתב”ג:

  • נהג המלווה אתכם יפגוש אתכם ביציאה מהמטוס
  • ביקורת דרכונים מואצת
  • תביעת מטען מזורזת
  • מכס מזורז
  • הסעה למסוף
תמיכה בנוסעי VIP בשדה התעופה בן גוריון

מפגש VIP בשדה התעופה בן גוריון צובר פופולריות מדי יום

כל אנשי העסקים המצליחים, מנהלים, נציגי השכבות הגבוהים ביותר בחברה ובעלי חברות גדולות משתמשים בשירות פגישות ה-VIP בשדה התעופה בן גוריון. אנו עובדים על העיקרון שהלקוח תמיד צודק, צרכיו של הלקוח הם מעל לכל. אנו כל הזמן משפרים ומתאימים באופן גמיש לכל רצון של לקוחותינו.

ORMAX מספקת שירות תמיכה לנוסעי VIP בשדה התעופה בן גוריון (TLV) תל אביב שטסו לישראל. אצלנו תוכלו ליהנות מצ’ק-אין מהיר ומנסיעות ללא טרחה ברחבי נמל התעופה. שירות סיוע ההגעה VIP בתל אביב אידיאלי עבור אנשי VIP, אנשי עסקים, משפחות או תיירים מזדמנים שרוצים ליהנות מהגעתם לישראל מרגע עלייתם מהמטוס. בהזמנת שירות פגישות VIP בשדה התעופה בן גוריון מובטחת לכם היכרות ראשונה נעימה עם הארץ מסלון של רכב ההסעה הפרימיום שלנו.

תמיכה בנוסעי ה-VIP בשדה התעופה בן גוריון בעת העזיבה

היתרון בהזמנת שירות הפרידה VIP בשדה התעופה בן גוריון הוא בכך שנוסעים היוצאים מישראל אינם מבזבזים את זמנם בתורים ליציאה. בדרך כלל, זמן הבילוי בשדה התעופה לוקח עד 3 שעות בגלל רמת האבטחה המוגברת. עם שירות סיוע ה-VIP בשדה התעופה בן גוריון, זמן היציאה שלך יופחת לשעתיים, כלומר כמה זמן לוקח לבדיקה ביטחונית מזורזת לפני ביצוע הצ’ק-אין והעלייה למטוס. עם ORMAX תקבלו: צ’ק-אין מהיר, סינון מהיר של מזוודות יד, ביקורת דרכונים מואצת.

מפגש VIP בן בן גוריון
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (11 votes, average: 4.91 out of 5)
Loading...