במסוף פתאל בשדה התעופה בן גוריון

טרקלין VIP טרמינל פתאל בשדה התעופה בן גוריון

ORMAX מספקת הזמנה לשירותי מסוף ה-VIP פתאל בשדה התעופה בן גוריון, שנבנה אך ורק לקבלת טיסות פרטיות עם אנשי VIP. שירות מסוף פתאל הבלעדי תוכנן במיוחד לאורחי ישראל הביקורתיים: נשיאים, שגרירים, משלחות ממשלתיות של מדינות אחרות, נוסעי מטוסים עסקיים פרטיים ובעלי מטוסים פרטיים. טרמינל פתאל הוא מקום ייחודי בו ממוקמים חדר המתנה הראשי, סוויטות פרטיות, חדרי ישיבות, חנויות דיוטי פרי ממותגות וחדרי אירוח.

טרמינל-פרטי-בשדה-התעופה-בן-גוריון

מסוף פתאל של נמל התעופה בן גוריון לנוסעי VIP

שירות ה-VIP של מסוף פתאל לנוסעים המגיעים לישראל מתחיל בפגישה ביציאה מהמטוס. במקרה של נחיתה מרוחקת, מכונית יוקרה תוביל אתכם לכניסה לטרמינל. אזור הטרקלין הנוח מזמין אתכם לקחת הפסקה מהדרך וליהנות מחטיפים ומשקאות קלים תוך כדי צפייה במגזין, עיתון או סרט. בזמן שאתה נרגע, העוזר שלנו ידאג לכל הליכי הרישום עם ההגעה לארץ: בדיקת ביטחון, ביקורת דרכונים, סיוע במזוודות. לאחר השלמת ההליכים הרשמיים בשדה התעופה, ילוו אותך להסעה פרטית שלך.

אם אתם טסים מישראל, יקבלו את פניכם בכניסה לטרקלין טרמינל ה-VIP הפרטי בשדה התעופה בן גוריון. עוזר אישי יבצע את כל הליכי ההרשמה לפני היציאה, ותוכלו להירגע בחדר ההמתנה. תטופל עם משקאות וחטיפים כדי להטעין את הסוללות לטיסה הקרובה שלך. היתרון של מסוף Fatal לאורחים רשמיים הוא הגישה הבלעדית לחנויות H.Stern ו-James Richardson.

מדוע לבחור בשירות VIP של טרמינל פתאל מנתב"ג

טרמינל פתאל מציע פתרון חדשני לשירות נוסעי VIP וצוותי טיסה פרטיים. אירוח ייחודי לפני העלייה למטוס ואירוח בעת ההגעה, שירות ממדרגה ראשונה, חדרי אירוח מפוארים של חמישה כוכבים. האווירה המתוחכמת של מסוף ה-VIP הפרטי בשדה התעופה בן גוריון, כמו גם צוות מוסמך מאוד, יגנו עליכם מרוב הבעיות והמצבים הלחוצים שעומדים בפני הנוסעים. לא תבזבז את זמנך בתורי הבידוק הביטחוני ובבדיקות הדרכון, בניסיון למצוא את המסלול הנכון במבוך האולמות המוביל ליציאה.

שירות-מסוף-פתאל
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (11 votes, average: 4.91 out of 5)
Loading...