שירות VIP שדה תעופה בן גוריון

בשדה התעופה בן גוריון

אנו מציעים לכם להזמין שירות ל-“פגישת VIP” בנמל התעופה בן גוריון למשלחות, אנו מקיימים את הפרוטוקולים הדיפלומטים ברמה הגבוהה ביותר. שירות ה-VIP שלנו בנתב”ג ידגיש את יוקרת החברה שלכם ויבנה מוניטין חיובי עם שותפים.

שירות VIP בן גוריון לאורחי הכבוד או שותפים בשדה התעופה בתל אביב – הוא רגע מאוד חשוב ומשמעותי שאנחנו מוכנים לקחת בידיים שלנו ולבצע ברמה הגבוהה ביותר. שירות זה נקרא גם מסלול מהיר של נמל התעופה תל אביב או קו מהיר.

מפגש-VIP-בבן-גוריון
קו-מהיר-בשדה-התעופה-בן-גוריון

שירות ה-VIP בשדה התעופה בן גוריון יכול להיות מגוון

ישראל היא אחד מאתרי הנופש הטובים בעולם. לכן, נמל התעופה בן גוריון הוא מרכז התחבורה החשוב ביותר בתל אביב. תוכלו כמובן לסבול את כל ההליכים המייגעים עם ההגעה לשדה התעופה: תורים לאיסוף מזוודות ומוניות, מילוי הצהרות ובקרת דרכונים … אך אם אינכם בטוחים בסיבולתכם, הזמינו שירות מסלול מהיר בשדה התעופה בתל אביב. ואנחנו נקל עליכם לעבור את כל הפורמליות והתורים הלא נעימים. הישאר רגוע ותחווה רגעים עשירים במדינה חדשה מרגע הנחיתה.

מפגש VIP בשדה התעופה בן גוריון

ORMAX מספקת לעסקים ולסלבריטאים שירות VIP בלעדי בשדה התעופה בן גוריון – Meet & Assist. זהו באמת שירות נוח מאוד, המהווה אלטרנטיבה להליך המייגע מאוד בעת קבלת מזוודות, מעבר בביקורת מכס ודרכונים. ההגעה לישראל תשאיר בזכרונך רק רגשות נעימים וחיוביים.
אנו עובדים על העיקרון שהלקוח תמיד צודק, צרכיו של הלקוח הם מעל לכל. אנו כל הזמן משפרים ומתאימים באופן גמיש לכל רצון של לקוחותינו.

לפרטים

שדה-תעופה-Fast-Track-תל-אביב-2048x1367

מסלול מהיר בן גוריון

Fast Track בן גוריון הוא אידיאלי עבור הנוסעים שמעריכים מאוד את זמנם. זה מאוד פופולרי בקרב אנשי עסקים ומשפחות המטיילים עם ילדים. עבור אנשי עסקים הקו המהיר בן גוריון תל אביב יהיה חיסכון זמן מצוין, ועבור טיולים משפחתיים זה ישמור על כוחותכם ורגיעתכם. חברת ORMAX מזמינה אתכם להזמין שירות VIP לשדה התעופה תל אביב, “Fast Track” עם ההגעה לישראל ובזמן העזיבה.

לפרטים

קו-מהיר-בשדה-התעופה-בן-גוריון (2)

טרקלין VIP טרמינל פתאל בשדה התעופה בן גוריון

ORMAX מספקת הזמנת שירותי מסוף ה-VIP פתאל בשדה התעופה בן גוריון, שנבנה אך ורק לקבלת טיסות פרטיות ונציגים רשמיים. שירות מסוף פתאל הבלעדי תוכנן במיוחד לאורחי ישראל הבררנים: נשיאים, שגרירים, משלחות ממשלתיות של מדינות אחרות, נוסעי מטוסים פרטיים עסקיים ובעלי מטוסים פרטיים. טרמינל פתאל הוא מקום ייחודי בו ממוקמים: חדר ההמתנה הראשי, סוויטות פרטיות, חדרי ישיבות, חנויות דיוטי פרי ממותגות וחדרי אירוח.

לפרטים

שירות VIP של בן גוריון
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (14 votes, average: 4.93 out of 5)
Loading...