מיניוואן אם נהג פרטי בישראל

מיניוואן אם נהג פרטי בישראל

המיניוואן הוא העגלה המרווחת ביותר בתור מכוניות הנוסעים עם קיבולת מוגברת. המיניוואן יכול להכיל בקלות עד 9 אנשים, ואם אתה צריך להגדיל עוד יותר את קיבולת המזוודות שלך, אתה רק צריך לקפל שורה של מושבים.

מיניוואנים עם נהג הם אידיאליים לנסיעות משפחתיות בישראל. חשוב שגם נסיעות ארוכות לא יעייפו את הנוסעים שכן למיניוואנים יש גובה גוף גדול ומרווח של תא הנוסעים.

מיניוואן הוא הסוג המרווח ביותר של מכונית נוסעים. בכדי לנצל את כל היתרונות של הובלה זו, די לשכור מיניוואן עם נהג בישראל, מבלי להעלות עלויות התחזוקה והתיקון הנוכחיות שלו.

מיניוואן עם נהג ישראל
השכרת מיניוואן עם נהג בישראל

השכרת מיניוואן בישראל

השכרת מיניוואן VIP עם נהג בישראל תהיה פיתרון מצוין כשנוסעים עם משפחה וחברים לחופשה בישראל, לפגוש אורחים זרים, ולקבוצות קטנות של דיפלומטים.

חברת אורמקס מציעה שירות “השכרת מיניוואן עם נהג” לנסיעות ונסיעות עסקיות בישראל.

הצי שלנו מכיל את מיטב מותגי המיניוואנים לנוחיותכם. אתה יכול להזמין מיניוואן לשדה התעופה בן גוריון כדי להגיע למלון או לשכור מיניוואן עם נהג כדי לטייל בערי ישראל עם חברים ובני משפחה.

המיניוואן הפופולריים ביותר

מכונות אלה מאוד פרקטיות וביקוש גבוה. לדגמי המיניוואן הפופולריים ביותר, שמוזמנים לרוב על ידי לקוחותינו בישראל, מרצדס V ומחברת פולקסווגן טרנספורטר מספר יתרונות שלא ניתן להכחיש עליהם:

עם מידות קטנות, קיבולת תא גדול;
צריכת דלק נמוכה;
קל לניהול;
כדי לפנות מקום למטען גדול מדי, זה מספיק כדי לקפל 2 שורות מושבים;
נוחות לכל המשפחה, כולל קשישים.

אנו מציעים לכם את שירות השכרת מיניוואן עם נהג ליום בישראל או למשך זמן רב. אנו מתחייבים למומחיות, אחריות וידידותיות של הנהגים.

השכרת מיניוואן עם נהג בישראל היא השירות הפופולרי ביותר להסעות נוסעים. כבר מזמן חלמתם לבקר במראות ישראל או סתם להירגע בטבע או בקרבת ים המלח עם המשפחה? שכור מיניוואן עם נהג ולא תצטרך לחפש תחנות חניה ודלק ולהיתקע בפקקים ברחובות ישראל. הנהגים המנוסים שלנו ידאגו לכם ולנוחותכם, מכיוון שהם מכירים היטב את כבישי ישראל ואת המוזרויות של המדינה.

מדוע משתלם לשכור מיניוואן VIP עם נהג ב- ORMAX?

1. אתה מקבל חופש תנועה מוחלט, הידיים והראש שלך נקיים מנהיגה
2. אתה תהיה בטוח עם מיניוואנים VIP עם ביצועים גבוהים
3. אנו נספק לכם תמיכה טכנית ומידע מסביב לשעון
4. יש לנו מגוון רחב של שירותים נוספים למיניוואנים פופולריים להשכרה: מרצדס V ומחלקת פולקסווגן טרנספורטר
5. אנו מספקים שירות להשכרת מיניוואנים בישראל עם נהג אישי באופן בלעדי ברמה האירופאית

מרצדס V בכיתה עם נהג בישראל
שכר מיניוואן ליום

הזמן מיניוואן אם נהג פרטי בישראל

כל מיני מיני VIP שלנו במצב טכני מצוין. בצי שלנו יש מבחר גדול של מיני-נגנים VIP.

השכרת מיניוואן עם נהג בישראל היא הנוחות והבטיחות שלך. לאן שלא תתכנן לנסוע – לתל אביב, ירושלים, חיפה, איתנו תחסוך כסף וזמן, לא תלך לאיבוד במטרופולין, לא תתקע בפקק ולא תפר את כללי החניה.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (12 votes, average: 4.92 out of 5)
Loading...