מיניבוס אם נהג פרטי בישראל, מרצדס ספרינטר

השכרת מיניבוס בישראל

חברת ORMAX מוכנה להציע לכם צי גדול של רכבים להשכרת מיניבוסים עם נהג בישראל. אספנו מיניבוסים VIP לכל טעם ותקציב. השירות הפופולרי ביותר בקרב לקוחותינו הקבועים הוא השכרת מרצדס ספרינטר עם נהג. ישראל היא מדינה של מפגשים עסקיים ותיירות. כאן כל אורח שני בארצנו מזמין הובלה עם נהג.

השכרת מיניבוס עם נהג בישראל מועילה למי שאין לו רישיון נהיגה או שאינם בטוחים בכבישי מדינה לא מוכרת. בבחירת מיניבוס VIP, הקפידו להחליט על מספר הנוסעים, אורך המסע, זמן ומקום הפגישה שלכם.

מרצדס ספרינטר עם נהג בישראל

השכרת מיניבוס עם נהג ב- ORMAX

MERCEDES-BENZ SPRINTER

השכרת מיניבוס אם נהג פרטי בישראל

שכור מיניבוס VIP עם נהג בישראל מ- ORMAX לסיורי קבוצות נוסעים, פרטיים ומארגונים. אנו מבטיחים אספקה ​​במועד של מיניבוסים עם נהג, בטיחות ונוחות מירבית בזמן העברות.

יותר ויותר תיירים שרוצים לבקר במקומותיה של ישראל ולהשתמש בשירות של השכרת מיניבוס מרצדס ספרינטר כדי להיות מסוגלים לעצור במקום שהם אוהבים, להירגע ולחקור בנחת את הפינות היפות להפליא של ישראל.

בהתאם למסלול שלך, אתה יכול לשכור מיניבוס עם נהג למשך מספר שעות, למשך יום או למספר ימים. להזמנת מיניבוס עבור 20 אנשים ומעלה לטיול בישראל, כתוב או התקשר למנהלים שלנו. נשמח לעזור לכם בבחירת המיניבוס הדרוש בהתאם להעדפותיכם, דרישות ההסעה והמסלול הנבחר.

אנו מציעים עבורך שירותים להשכרת מיניבוסים עם נהג, כולל מרצדס ספרינטר הפופולרית ביותר בסוגיה, המתאימה לא פחות לטיולי תיירים, כמו גם למשלחות מפגש, ולהסעת קבוצות גדולות של אנשים לשדה התעופה / משדה התעופה.

הזמינו מיניבוס 15 איש
מיניבוס בישראל
השכרת מיניבוסים בישראל

יתרונות השכרת מיניבוס אם נהג פרטי

היתרונות העיקריים של נסיעה בהשכרת מיניבוסים VIP עם נהג הם:

 1. מהירות נסיעה גבוהה בהשוואה לאוטובוסים גדולים
 2. יכולת חוצה מדינה גבוהה בהשוואה לרכבים גדולים
 3. אפשרות להזמין מיניבוס עם מתלה גג לצוללנים, קורות רוכבים
 4. כל הרכבים עוברים בדיקה טכנית קבועה
 5. עלות נסיעה בקבוצות במיניבוסים בישראל אינה יקרה.

הזמנת מיניבוס עם נהג בישראל תועיל לאירועים הבאים:

 • חתונה
 • הסעות ל/משדה תעופה ותחנת רכבת
 • פיקניק משפחתי בטבע
 • סיור בערי ישראל
 • לסיורים עסקיים
 • הסעות עובדים למקום העבודה או לאירועים עסקיים

איך להזמין מיניבוס בישראל?

אם אתם מתכננים טיול עם המשפחה והילדים הקטנים שלכם, שכרו מיניבוס עם בקרת אקלים, מושבים לילדים ושירותים נוספים נוספים. לכל מיניבוסים VIP שלנו יש תאי מזוודות גדולים ומדפים מרווחים.

החברה שלנו משתפת פעולה עם ארגונים ואנשים פרטיים באופן שוטף, ויש לה הרבה משוב חיובי. האם אתה רוצה לשכור מיניבוס עם נהג בישראל? צור קשר! עבדו עם אנשי מקצוע!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (6 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...